نظر شما چيست؟

از همهي دوستان گرانقدري كه دورههاي (STS) كلاس و كارگاه آموزش ترجمه و مقاله نويسيرا گذرانده اند تقاضا مي شود نظر ارزشمند خودرا در بارهي اين دورهها، در كامنت بنويسند . آگر مايليد اسم شريفتانرا هم در كامنتتان درج نماييد. متشكّريم.

لطفاً نتيجهرا در بخش نظرات ملاحظه فرماييد.

سليماني

سلام خدمت استاد ارجمندم جناب آقای سرودلیر و افراد علاقه مند به شرکت در کلاس های واقعا ابتکاری و نو ایشان
من دانشجوی دکتری هستم که در مای مشغول به تحصیل می باشم و اکنون در این فرصت کوتاهی که به ایران آمده ام در کلاس های فن ترجمه استاد عزیزم شرکت می نمایم. واقعا واقعا واقعا کلاس ایشان صرف تبلیغ نیست. روشهای خلاقانه ای که ایشان در فنون ترجمه بکار برده اند بی نطیر است و بعد از یادگیری فنون, خیلی عالی به معنی اصلی جمله خواهید رسید و دیگر گیج و سردر گم انتخاب بین معانی و برداشت های متفاوت از یک جمله نخواهید شد. برای من که اصلا رشته تحصیلی ام ارتباطی به زبان نداشت و هیچ فنی از ترجمه نمی دانستم واقعا عالی بود و الان با یادگیری فنون جدید, به راحتی و روان قادر به ترجمه هستم و این را مدیون معلم گرانقدر و سرمایه کشورم جناب استاد عزیزم, آقای سرودلیر هستم. با سپاس فراوان

ساعت11:41---26 شهريور 1391
[وب سایت]
سلام

این کلاسها فقط آموزش زبان انگلیسی نیست بلکه به نوعی آشنایی با ادبیات انگلیسی است. نه به معنای شعر و نمایشنامه خوانی، نه1بلکه آشنایی با ریزه کاریهای زبان و چگونگی تبدیل انها به زبان فارسی است. طبیعی است که این کلاسها به هر مترجمی می اموزد که تسلط به زبان مقصد(فارسی) چقدر دارای اهمیت است چون تا ظرافت زبان خودمان را ندانیم درکی از ظرافتهای زبان بیگانه نخواهیم داشت. این کلاس های ترجمه به هر کارآموزی می آموزد که ترجمه برگرداندن نعل به نعل لغات با کمک دستور و گرامر انگیسی نیست، ترجمه به معنای درک زبان است، چه زبان مبدأ و چه زبان مقصد. این البته تنها یکی از کارکردهای این کلاس است و گرنه تسلط به رشتۀ تخصصی در ترجمه، یافتن علاقه مندی هایمان در ترجمه و. خیلی چیزهای دیگر که در یک کامنت نمی گنجد. و این همان چیزی است که مرا یک عمر سپاسگذار شما خواهد کرد، بخاطر این درس بزرگی که به من دادید.

نظر ارزشمند شما در باره‌ي كلاس و كارگاه آموزش ترجمه و مقاله نويسي(STM)

مقاله نويسي (علامت‌گذاري در نگارش انگليسي)

آموزش ترجمه و مقاله نویسی به زبان انگلیسی مخصوص اساتید دانشگاه

مقاله نويسي 3 (واژه‌هاي كليدي براي نوشتن مقاله‌ي انگليسي)

مقاله نويسي 2 (Introductions)

ترجمه ,زبان ,واقعا ,کلاس ,های ,آموزش ,به زبان ,ترجمه و ,کلاس های ,نظر ارزشمند ,که در ,كارگاه آموزش ترجمه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وابسته به سایت خردمندان سی دانلود مطالب اینترنتی خرید اینترنتی زیست‌ پاره‌ها برترین مقالات اینجا همه چی هست فروشگاه اینترنتی کتاب عباسی دانلود آهنگ جدید | نبض موزیک خلاصه کتاب نظریه های شخصیت شولتز